صـدای مشـتری

پاسخگویی به مشتری وظیفه و افتخار ماست.

گروه نرم افزاری زروان با تکیه بر منشور اخلاقی آماده دریافت نظرات، پیشنهادات و شکایات شما مشتریان عزیز می باشد که با شنیدن صدای شما عزیزان بتوانیم ضمن ارائه خدمات بهتر، موجبات رضایت شما مشتریان عزیز را فراهم آوریم.

ارائه سرویس به بهترین کیفیت و درخور شما مشتریان سرلوحه کار ما بوده است. مفتخریم که تا کنون و با همراهی شما مشتریان گرانقدر به این مهم دست نیافته ایم.

گاندی : در حرفه ما مشتری مهمترین هدف است، او به ما نیاز ندارد بلکه ما به او نیاز داریم، مانع کار ما نیست بلکه هدف و مقصود ماست . با کار ما بیگانه نیست بلکه قسمتی از آن است . با خدمتی که به او ارائه می کنیم لطفی نکرده ایم بلکه او با فرصتی که به ما می دهد به ما لطف می کند.

شما می توانید با مراجعه به سامانه روابط عمومی زروان نسبت به ثبت شکایت، پیشنهاد و نظرات خود اقدام نمائید، همچنین این امکان جهت آن دسته از مشتریان که در سامانه پایش درخواست های خود را ثبت می نمایند، نیز فراهم می باشد.

فرآیند ثبت و رسیدگی به شکایات

گروه نرم افزاری زروان در زنجیره تحویل خدمات و محصولات به مشتریان آماده رسیدگی به مشکلات و شکایات احتمالی شما از نحوه پاسخ گوئی پرسنل، شکایت از نمایندگان و فروشندگان محصولات زروان، شکایت از محصولات و…  می باشد، ضمن رسیدگی سریع و به موقع به این شکایات موجبات رضایت شما را فراهم می سازد.

رسیدگی به تمام شکایات و مشکلات در 24 ساعت کاری انجام خواهد گردید و چنانچه رسیدگی به آن بیشتر از 24 ساعت طول بکشد به مشتری اطلاع داده خواهد شد.

پس از پایان پیگیری نیز نتیجه به صورت تلفنی، ارسال ایمیل و یا از طریق سامانه به اطلاع مشتری خواهد رسید.

همچنین می توانید نظرات و شکایات خود را به شماره  09216004128 یا به آدرس اینترنتی سامانه روابط عمومی زروان مراجعه فرمائید.