نوع شرکت : پخش و بازرگانی

معرفی شرکت :

شرکت تعاونی دندانپزشکان در سال 1375 تاسیس و در راستای تهیه و توزیع مواد و تجهیزات دندانپزشکی شروع به فعالیت نمود ، تاکنون موفق گردیده حدود 1500 نفر دندانپزشک را در سطح استان خراسان رضوی تحت پوشش قرار دهد که از این تعداد 500 نفر سهامدار شرکت و مابقی غیر عضو می باشند.

از آنجا که گروه نرم افزاری زروان مشتریان برتر خود را در وب سایت معرفی می نماید.شرکت تعاونی دندانپزشکان خراسان رانیز بعنوان یکی از مشتریان برتر در این وبگاه معرفی می نماید.

استفاده از راهکارهای نرم افزاری یکپارچه مالی و اداری زروان در این مجموعه توانسته است ضمن مدیریت منسجم انبارها و واحدهای داخلی امکان تسریع در انجام خدمات و توزیع و فروش کالا را فراهم آورد.

همچنین یکپارچه سازی فرآیندهای دریافت سفارش،کنترل سفارش،صدور فاکتور فروش،تحویل کالا توانسته است فعالیتهای این شرکت را بصورت مکانیزه و با کنترلهای داخلی قوی مدیریت نماید.

این مجموعه حدود 4 سال است که از محصولات گروه نرم افزاری زروان استفاده می نماید.

گروه نرم افزاری زروان با افتخار اعلام می نماید که تمامی مشتریان این مجموعه از محصولات و خدمات زروان رضایت کامل داشته و در صورت نیاز به بازدید از این مجموعه ها و یا ارتباط با مدیران این مجموعه و اطلاع از نحوه ارایه خدمات و پاسخگویی تیم زروان مراتب را اعلام فرمایید.