سازمان فروش واعطای نمایندگی گروه نرم افزاری زروان به‌عنوان یکی از واحدهای کلیدی جهت توسعه شبکه فروش محصولات و خدمات تلاش می‌کند تا با مشارکت و همراهی شرکت‌ها،سازمانها و اشخاص حقیقی و حقوقی ، ضمن فراهم آوردن امکانات لازم جهت عاملین فروش،نمایندگان واشخاص حقیقی مشارکتی فعال با این جامعه بزرگ داشته باشد.

از طریق مشارکت در فروش محصولات می توانید علاوه بر آشنایی با محصولات گروه نرم افزاری زروان از مزایای مالی و درآمد مناسب در این زمینه برخوردار گردید.

سیستم فروش  و پرداختها هم به گونه ای طراحی شده است تا شما بتوانید ضمن برخورداری از یک درآمد ثابت ماهیانه از مزایای مشارکت در فروش محصولات برخوردار گردید.

همچنین گروه نرم افزاری زروان بعد از مرحله مشارکت در فروش می تواند به شما کمک نماید تا در شهر خود کسب و کار خود را راه بیندازید و بصورت همیشگی با ما مشارکت نمایید و عضو همیشگی گروه نرم افزاری زروان گردید.

مشارکت فعال شما عزیزان خواهد توانست ضمن بهبود فعالیتهای تخصصی شما موجب توسعه دانش و فرهنگ و عمیق تر شدن پیوند علم و دانش با حوزه فناوری اطلاعات و توسعه کسب و کار و آبادانی و توسعه ایران عزیزمان گردد.

جهت ثبت نام ،آگاهی بیشتر از شرایط فروش و همکاری و تماس با کارشناسان ما نسبت به ثبت نام در سامانه روابط عمومی گروه نرم افزاری زروان اقدام فرمایید.