مزایای BONYAN ERP : متناسب با فضای کسب و کارهای ایرانی اجرای همزمان محصول بر روی بستر web ، windows ، Android قابلیت تعریف فرآیندهای کاری و کارتابل اسناد مالی قابلیت استفاده از محصولات به صورت آفلاین و آنلاین همزمان استفاده از framework اختصاصی zarvangroup امکان سفارشی سازی براساس نیاز مشتریان دارای ماژول های متعدد نرم افزاری متناسب با نیاز سازمان ها امکان کانورت اطلاعات قدیمی به سیستم های جدید استفاده از رویکرد مبتنی بر نتیجه در پیاده سازی محصولات دارای قیمت بسیار مناسب در مقایسه با راهکارهای خارجی دارای دیتابیس متمرکز جهت شرکت های هولدینگ طراحی شده جهت سازمان ها با اندازه خیلی بزرگ و بزرگ

BONYAN ERP

یک سیستم فرآیند محور است که شامل بسته ها و ماژول های مختلفی می باشد که به صورت همزمان دارای قابلیت اجرا در بستر Web و Windows و Android را دارا می باشد. در این سیستم سعی شده است که فرآیندهای حوزه مالی و در زیر سیستم های مختلف به گونه ای طراحی گردد که متناسب با نیاز هر سازمان پیاده سازی گردد.

در راهکار Bonyan ERP سعی شده است که با تکیه بر مفاهیم شی گرا و سرویس گرا تمامی وظایف سازمان یکپارچه گردد و سعی شده است با یک رویکرد ایرانی و متناسب با کسب و کارهای ایرانی نیازسنجی و مرتفع گردد.

مزیت استفاده از راهکارهای Bonyan ERP به صورت همزمان در بسترهای مختلف این است که اکثر شرکت های تولید کننده نرم افزار بدلیل عدم وجود یک نگاه جامع در زمان طراحی سیستم ها به نسل های مختلف نرم افزاری روی می آورند و به همین دلیل تنها می توانند برروی یک بستر به عنوان مثال web یا windows محصول خود را ارائه نمایند.

امروز شاهد پیاده سازی نسل های جدید و جمع شدن راهکارهای قدیمی تر بسیاری از شرکت های بزرگ نرم افزاری ایرانی به دلیل همین رویکرد هستیم.

اما در طراحی Bonyan ERP به دلیل وجود رویکرد درست و مبتنی بر رویکرد علمی این مشکل برطرف گردیده و شرکت ها و سازمان ها می توانند از راهکارهای تلفیقی مبتنی بر پلتفرم استفاده نمایند.

مزیت استفاده از این روش این است که در مواقعی که سازمان ها نیاز به استفاده از سیستم ها با سایر interface ها را دارند می توانند در محیط تبلت یا دسکتاپ خود نیز از محصولات نرم افزاری استفاده نمایند.

همچنین استفاده از راهکارهای آفلاین در کنار محصولات تحت وب نیز جزء نیازهای بسیار ضروری سازمان ها بوده و در بسیاری از مواقع به دلیل موانع موجود در اتصالات اینترنتی، سازمان ها را دچار تحمل هزینه های زیاد و خساراتی نموده است.

مهم ترین مزیت های Bonyan ERP

 1. Bonyan ERP متناسب با فضای کسب و کارهای ایرانی
 2. اجرای همزمان محصول بر روی بستر web ، windows ، Android
 3. قابلیت تعریف فرآیندهای کاری و کارتابل اسناد مالی
 4. قابلیت استفاده از محصولات به صورت آفلاین و آنلاین همزمان
 5. استفاده از framework اختصاصی zarvangroup
 6. امکان سفارشی سازی براساس نیاز مشتریان
 7. دارای ماژول های متعدد نرم افزاری متناسب با نیاز سازمان ها
 8. امکان کانورت اطلاعات قدیمی به سیستم های جدید
 9. استفاده از رویکرد مبتنی بر نتیجه در پیاده سازی محصولات
 10. دارای قیمت بسیار مناسب در مقایسه با راهکارهای خارجی
 11. دارای دیتابیس متمرکز جهت شرکت های هولدینگ
 12. طراحی شده جهت سازمان ها با اندازه خیلی بزرگ و بزرگ

برخی از ماژولهای BONYAN ERP  به شرح ذیل می باشند.

مدیریت مالی و حسابداری

مدیریت فروش و بازاریابی

مدیریت خرید و تدارکات و زنجیره تامین

مدیریت انبار و کارخانه

مدیریت مواد و برنامه ریزی مواد وتولید

مدیریت بهای تمام شده و بودجه ریزی عملیاتی

مدیریت وجوه و نقدینگی

مدیریت هوش تجاری

مدیریت فرآیندها و اتوماسیون اداری

مدیریت توزیع و پخش مویرگی

گزارش ساز و فرم سازوفرآیند ساز

مدیریت منابع انسانی ،کارگزینی و حقوق ودستمزد

مدیریت اموال ،دارایی های ثابت و ماشین آلات و تجهیزات

مدیریت تعمیر و نگهداری

مدیریت خدمات پس از فروش

مدیریت مشتریان و ارتباط با مشتری

مدیریت کارتایل اسناد مالی و گردش فرآیندهای مالی

قبل از هرگونه خرید سیستم ERP با کارشناسان ما مشورت فرمائید