سخن بنیانگذار گروه نرم افزاری زروان

بدون شک در عرصه رقابت و فضای کسب و کار سازمان هایی موفق هستند كه دارای خلاقيت و نوآوري بوده و انعطاف در مقابل تغييرات محيطي را به عنوان بخشي از كسب و كار خويش قلمداد كنند.
تغييرات سريع فناوري ازیک طرف و نيازهاي متنوع سازمان ها در تمامی حوزه ها و استفاده از تکنولوژی بعنوان عنصر تفکیک ناپذیر زندگی همه ما و نیاز اساسی سازمان ها، موجب گردیده تا استفاده از ابزارهای تکنولوژی نرم افزاری بعنوان یکی از مهم ترین مزایای رقابتی سازمان ها و بنگاه های اقتصادی به حساب آید و بدون شک در این فضا سازمان هایی که دراین عرصه پیشرو باشند در حوزه کسب و کار خود نیز بعنوان رهبران آن حوزه به بازار معرفی خواهند شد و خواهند توانست گوی سبقت را از سایرین بربایند.
امروز شرکت طرح پردازی زروان به عنوان یکی از شرکت های دانش بنیان و مطرح در حوزه نرم افزار و فناوری اطلاعات در کشور می باشد. ما به خود می بالیم که در شهر مقدس مشهد و در مجاورت ولی نعمتمان حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) توانسته ایم پایه ریزی محصولاتی را بنا نهیم که از کامل ترین محصولات نرم افزاری و مبتنی بر آخرین سطوح تکنولوژی می باشد.
ياوري يكتاي يگانه و تلاش جمعي مديران و كاركنان و حمایت مشتریان مجموعه ی زروان مهم ترين پشتوانه‌ هاي ما در اين راه بوده‌اند.
بدون ‌شك با نگاهی به تجارب گذشته و همسوئي با تحولات و چالش‌هاي پيش‌رو نيازمند نگرشي جامع هستیم تا با افزایش كمي و كيفي محصولات و بهره‌گيري از دانش و فناوري‌هاي نوين و تلاش مضاعف تمامي همكاران در بوجود آوردن رشد و پیشرفت روز افزون هم افزایی نماییم.
امروز و در آستانه تجربه یـازده ساله، گروه نرم افزاری زروان، جهت رشد فضای کسب و کار شما هم میهنان عزیز ارتقاء كيفيت را سرلوحه كار خود قرار داده ایم و رضايت مشتريان را بعنوان مهم ترين رسالت خويش تعيين نموده ایم.
خشنودی و رضایت مشتریان ارزشمندترین سرمایۀ ماست و مشتریان، به‌دور از اغراق‌ها و شعارها، شرکای حقیقی و همراهان همیشگیِ موفقیت‌های ما هستند.
چشم انداز بلندی که ما به آن می اندیشیم فراتر از مرزهای جغرافیایی ایران عزیزمان ترسیم شده است، جایگاهی که برای هر ایرانی افتخار آفرین باشد، اما بی شک این امر بدون همراهی و همیاری شما عزیزان میسر نمی شود.
اميد است با اتكا به خداوند سبحان و همراهي و پشتكار تمامي كاركنان سخت‌كوش و حمايت‌هاي مشتریان، سهام داران و تمامی مسئولان زحمتکش این حوزه بتوانیم نقش موثرتري را در اعتلاي حوزه نرم افزارکشور برداریم.
از همراهی و هم فکری با شما عزیزان به خود می بالیم.
در عاشقی گریز نباشد زسوز وساز
استاده ام چو شمع مترسان ز آتشم
عشق دردانه است و من غواص و دریا میکده
سرفروبردم درآنجا تاکجا سربرکشم

صادق امین محبوب ، بنیانگذار گروه نرم افزاری زروان،متولد سال 1358 شهرستان فردوس و تحصیل کرده مقطع کارشناسی رشته حسابداری و مقطع کارشناسی ارشد در رشته مدیریت کسب وکار الکترونیک، از جمله مدیران جوان و موفق کشور در حوزه نرم افزار است که از سال 85 اقدام به تاسیس شرکت تولید کننده نرم افزار نمود.
علاقه بسیار زیاد ایشان به مباحث نرم افزاری و نیازهای حوزه نرم افزارهای حسابداری در ابتدا نام برده را بر این داشت تا پس از شناخت دقیق نیازهای این حوزه و مطالعه حدود دو سال و بررسی ابزارها و محصولات مشابه و … اولین نسخه نرم افزار یکپارچه مالی و اداری زروان را در سال 1387 را رونمایی نماید.
ایشان پشتکار، دقت و چابکی، اخلاق مداری و روحیه تیمی درهمه امور را همواره سرلوحه قرار داده و معتقد است کیفیت و توسعه، راهی است بی پایان که می بایست در تمام اجزای سیستم همواره دیده و اجرایی شود.

sadegh amin mahboob